KNX
LCN
OKABLOWANIE
ZBIORCZO

Inteligentna instalacja LCN ... czyni życie komfortowym

Technika budowlana na przełomie ostatnich dziesięcioleci poczyniła ogromny postęp, który czyni życie lżejszym i bardziej przyjemnym. Ten komfort możliwy jest poprzez wykorzystanie nowoczesnych inteligentnych instalacji elektrycznych.

Okablowanie Hybrydowe Inteligentnego Domu

Współczesne Projekty Instalacji Elektrycznych są dla projektantów i instalatorów olbrzymim wyzwanie. Powinny gwarantować standard, żeby ludzie zamieszkali w nowoczesnych domach, które w przyszłości będzie można wyposażyć w systemy automatyki budynkowej.

Technologia LCN - od domu jednorodzinnego aż po wieżowiec

W niniejszym artykule przedstawiono możliwości zastosowania systemu LCN. System ten jest z powodzeniem stosowany zarówno w standardowo wyposażonych domach jednorodzinnych jak i w wieżowcach, takich jak np. „Main Tower” we Frankfurcie nad Menem lub Uptown w Monachium. Instalacja oraz uruchomienie nie wymagają specjalistycznej wiedzy, a samo planowanie jest proste, co potwierdzają projektanci i wykonawcy.

Copyright 2020 Odbiory.pl - All rights reserved. Zabrania się kopiować, powielać lub przetwarzać materiały bez pisemnego zezwolenia właściciela firmy Odbiory.pl. Większość materiałów graficznych w szczególności wizualizacji mieszkań i domów zamieszczono dzięki uprzejmości i za zgodą firmy Forma arch. Magdalena Wilman.

Protected by Copyscape